Et benlerini patır patır dökecek tarif

Yayınlanma: Güncelleme: 22 views
Et benleri için sizlerle paylaşacağım 5 doğal tarif ile vücudunuzun neresinde olursa olsun et benlerini patır patır dökecek ve benlerin olduğu bölgeyi pürüzsüz bir hale getirecek.Hemde vereceğim tariflerin uygulaması son aşama bayağı ve evde uygulanabilecek doğal tedavi yöntemleridir.
Neden her ne olursa olsun vücudunuzdaki et benlerinden kurtulmanın organik yollarla kurtulma yöntemlerini denediğinizde vücudunuzdaki et benlerinden kurtulabilirsiniz. Son olarak teknoloji ve tıbbın çok ilerlemesi ile et benlerinden tabip vasıtası ile de kurtulmak artık çok basit. Et Benlerinden Kurtulmak için En Etkili 5 Yöntem Et benleri için sizlere 5 tane doğal yöntem paylaşacağım. Bu yöntemler tamamen bitkisel yöntemler olduğu için cildinize hiç bir zarar vermez. Bu yüzden gönül rahatlığı ile deneyebilir ve et benlerinden kurtulabilirsiniz. Sözı çok uzatmadan et benleri için 5 naturel tarife başlıyorum.
Et Benleri için Limon Suyu Yöntemi Limon suyunun asitli yapısı ve pH düşürücü etkisi ile et benlerinden kolayca kurtulabilirsiniz.Bu doğal yöntem için lüzumlu malzemeler ise şöyle; Yarım su bardağı su 1 adet limon Bir parça pamuk iyi mi Uygulanır? Yarım bardak su içerisine 1 tane limonun suyunu sıkın. Ardından bir parça pamuğu limon suyuna batırın ve et benini silin. Et benleri için bu organik yöntemi her gün 2-3 kez tekrarlayın. Yaklaşık olarak bir ay içerisinde et benlerinin döküleceğini gözlerinizle göreceksiniz. -Et Benleri için Elma Sirkesi Yöntemi.. Et benlerinden kurtulmak için elma sirkesi yöntemini de deneyebilirsiniz. Sadece elma sirkesinin organik olmasına özen göstermelisiniz. Elma sirkesi içerisinde bulunan asit sayesinde et benleri patır patır dökülecek ve kolayca kurtulabileceksiniz.Elma sirkesinin daha etkili olmasını istiyorsanız biraz ısıtabilirsiniz. Malzemeler: Sirke (organik) Pamuk iyi mi Yapılır? İlk olarak elma sirkesini ısıtın. Cildinizi yakmayacak kadar ısındıktan sonra bir parça pamuğu elma sirkesine batırıp et benlerini silin. Bunu günde 2-3 kere tekrarlayabilirsiniz. Ek olarak elma sirkesi ile sildiğiniz yeri hemen sonra yıkamayınız. Bir aya kalmaz et beninin düşeceğini görmüş olacaksınız. Et Benleri için Aspirin Tedavisi Et benleri için en etkili yöntemlerden biriside aspirin yöntemidir. Eczanede satılan aspirinler ile et benlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. öteki yöntemlere gore daha hızlı ve etkilidir. Iyi mi Yapılır? İlk olarak bir adet aspirini bir kaç damla su ile eritin.Çamur haline gelen aspirini et beninin üzerine sürün ve bir yara bandı ile üstünü kapatın. 2-3 saat boyunca bu şekilde bekletin. Bir hafta tertipli olarak günde 1-2 kez tekrarlarsanız. Birinci haftanın nihayetinde et benlerinin kaybolacağını göreceksiniz. Et Benleri için Hint Yağı Yöntemi Aktardan satın alacağınız organik Hint yağı ile vücudunuzdaki et benlerine elveda kabul edebilirsiniz. Et benleri için organik tedavi şekillerinden birisi olan bu yöntem de fazlaca etkilidir. Gerekli Malzemeler: Organik Hint Yağı Karbonat iyi mi Yapılır? Eşit oranda Hint yağı ile karbonatı karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı karıştırın. Karışımın çamur kıvamında olması gerekiyor. Son olarak et beni üzerine sürün ve bir bant ile üstünü kapatın. Günde 1-2 kere uygulayabilirsiniz. Kısa süre içinde et benlerinin döküleceğini görmüş olacaksınız. -Et Benleri için Ananas Tedavisi: Et benleri için geldik son yöntemimize.Bu yöntemde ananas suyundan faydalanacağız. Ananas içerisinde bulunan gromolein enzimi ciltteki et benlerini küçültmeye ve yok etmeye yönelik olarak kullanılır. Bununla beraber bu enzim iltihabı da kurutur. Malzemeler: Ananas Yarım limon Pamuk Yara bandı iyi mi Yapılır? Et benine yetecek kadar ananası püre kıvamına getirin. Üstüne yarım limonu sıkın ve kazanmış olduğunuz karışımı et beni üzerine sürün. Daha sonrasında üstünü bir yara bandı ile kapatın. Düzenli olarak bu yöntemi uyguladığınızda et benleri patır patır dökülecektir.
………….

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.